Bilgi: Bu forumu okumak için üye girişi yapmalısınız.

KAYMAKAMLIKLAR

Kaymakamlık Birimleri ve İlçe İdare Genel Kuruluşlarının Yürüttüğü Kamu Hizmetlerine İlişkin Görüş, Öneri ve Eleştirileriniz...
Forum kuralları
İlgili Valilik, bağlı birimleri ve il idare genel kuruluşlarının yürüttüğü kamu hizmetlerine ilişkin görüş, öneri ve eleştirilerinizi, foruma üye girişi yapmadan veya üye olmadan, ad soyad veya herhangi bir rumuz kullanarak bu başlık altında yazabilirsiniz. Yorumlarınız forum yönetimi tarafından incelenerek, 24 saat içerisinde yayımlanacaktır. Üyelerimiz tarafından gönderilen mesajlar doğrudan yayımlanacaktır.

Türkiye Cumhuriyeti yasalarına göre suç oluşturabilecek, ciddiyetsiz, kaba ve argo içeren yorumlarınız yayımlanmayacaktır.

Önemle belirtmek isteriz ki;

Miaforum'un herhangi bir resmi kurumla ilgisi olmayıp, burada yazacağınız görüş, öneri ve eleştirileriniz ilgili kurum açısından cevap yükümlülüğü doğurmayacaktır.

Türkiye Cumhuriyeti Yasalarında özel başvuru yolu gösterilmiş olan, 3071 sayılı Dilekçe Hakkının Kullanılmasına Dair Kanun, 4982 sayılı Bilgi Edinme Hakkı Kanunu veya adli ve idari soruşturma gerektirecek başvuru veya şikayet içeren yazılarınız yayımlanmayacaktır...
  • Forum
    Başlıklar
    Mesajlar
    Son mesaj
Bu forumda başlık veya mesaj yok.

Ana sayfaya dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Forum izinleri

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap verebilirsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma dosya ekleri gönderemezsiniz